Hostel Anprado #1 Kit Cafe Incluso, Prox-Aeroporto De Guarulhos
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Hostel Anprado #1 Kit Cafe Incluso, Prox-Aeroporto De Guarulhos hotel ligt in de wijk Cumbica van Guarulhos, op 7 km van cultuurgerichte attracties zoals Centro Cultural Adamastor.
Het hotel geniet een eersteklas ligging binnen handbereik van het Guarulhos Historic Municipal Museum. Parque Jacui is op wandelafstand van ongeveer 20 minuten bereikbaar. Het comfortabele hotel bevindt zich op ongeveer 3 km van Praça Mamonas Assassinas. Anprado #1 Kit Cafe Incluso, Prox-Aeroporto ligt op 15 minuten rijafstand van de luchthaven Guarulhos en op circa 10 minuten rijden van Eng Goulart treinstation.
De kamers beschikken over een balkon, uitgerust met airconditioning, evenals een TV. Ze bieden badkamers, voorzien van een apart toilet en een douche, aan.
Italiaanse specialiteiten worden geserveerd in Mana Fogazzas e Restaurante, gelegen op 400 meter afstand.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guarulhos10 km
- Treinstations
- Usp Leste7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
Diensten
- Roomservice
Kamervoorzieningen
- Terras
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Guarulhos van Hostel Anprado #1 Kit Cafe Incluso, Prox-Aeroporto De Guarulhos hotel?
Er is een 5 km afstand tussen Guarulhos en Hostel Anprado #1 Kit Cafe Incluso, Prox-Aeroporto De Guarulhos hotel. - 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij Hostel Anprado #1 Kit Cafe Incluso, Prox-Aeroporto De Guarulhos hotel parkeren?
Hostel Anprado #1 Kit Cafe Incluso, Prox-Aeroporto De Guarulhos hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in comfortabele Hostel Anprado #1 Kit Cafe Incluso, Prox-Aeroporto De Guarulhos hotel?
De gemiddelde kamerprijs in comfortabele Hostel Anprado #1 Kit Cafe Incluso, Prox-Aeroporto De Guarulhos hotel is $42. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.